Šipkovaná s hledáním pokladu

24. 6. 2021

Se školním rokem jsme se rozloučili Šipkovanou s hledáním pokladu. Cesta za pokladem ale nebyla snadná. Aby děti poklad našly, musely splnit spoustu úkolů, které na ně čekaly. Děti hledaly šipky a fáborky, které jim ukazovaly, kudy mají jít a také obrázky zvířátek žijících v různém prostředí. Blízko každého obrázku byl schovaný papírek, na kterém bylo i několik úkolů ke splnění. Děti si procvičily své znalosti o zvířátkách, přírodě, zopakovaly si některé básničky a písničky a také si zacvičily. Po splnění všech úkolů se mohly konečně pustit do hledání pokladu. Ten byl zakrátko šťastně objeven ve velké dřevěné truhle. To bylo radosti. Každý si tak domů odnesl kousek pokladu z tajemné truhly. Dětem se hledání pokladu moc líbilo a už se těší na další dobrodružství prožitá se svými kamarády v mateřské škole. Hezké prázdniny všem...fotografie jsou ve fotogalerii.

Jitka Kudrnáčová

Provoz Budova B