Den s maminkami -Berušky
7. 5. 2026
Dnes proběhla milá oslava Dne matek, kterou si společně užily děti i jejich maminky.
Děti si pro maminky připravily krátké vystoupení.
Po vystoupení čekala na maminky zábavný kvíz, ve kterém poznává své děti.
Následovalo plnění různých úkolů, při kterých maminky s dětmi spolupracovaly a trávily společný čas. Součástí byla také výroba náramků na památku, které jim budou tento krásný den připomínat.
Děkujeme všem maminkám za jejich účast a příjemné strávené odpoledne. ❤️