Návštěva Obecního úřadu v Lánově

13. 2. 2018, 10:12

Návštěva OÚ v Lánově očima dětí:

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
V zasedací místnosti se mi líbil dřevěný obraz, o kterém nám pan starosta povídal. Líbila se mi prohlídka obecního úřadu a taky povídání. Nakonec to povídání bylo krátké. Nelíbilo se mi, jak skoro pořád pan starosta telefonoval.
Návštěva obecního úřadu byla moc příjemná.

Lucie Jáklová

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Líbilo se mi, jak jsou na obecním úřadě uspořádané kanceláře, protože byly prosklené. Pan starosta tak na zaměstnance dobře vidí.
Nakonec se mi to moc líbilo, protože pan starosta byl moc hodný.

Janek Haláček

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4.tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Kdo by chtěl být starostou?
Líbily se mi ty kanceláře s prosklenými stěnami. Líbil se mi obraz v zasedací místnosti a vybavení kanceláří. Taky výhled do okolí byl moc pěkný.
Já myslím, že to bylo super. Bylo to tam hezké.

Petr Jandík

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4.tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Líbilo se mi, jak nám pan starosta vyprávěl o zajímavých věcech, které jsem ještě třeba nevěděl. Pak se mi líbilo, jak nás pan starosta prováděl kancelářemi pracovníků OÚ. A dál se mi líbilo, jak se o naši obec Lánov OÚ stará.
A nakonec, když jsme odcházeli z OÚ jsem byl docela spokojen s návštěvou, dal bych 4 hvězdičky z 5. Starostou bych se stát nechtěl.

Matěj Michal

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4.tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Líbilo se mi, jak jsme procházeli kancelářemi. Jak nám inženýr Jiří Vancl ukazoval dřevěnou mapu Lánova, jak jsme pokládali otázky a on nám odpovídal.
Nelíbilo se mi, jak mu pořád zvonil telefon.
Líbilo se mi, jak tam měli uklizeno. Pan inženýr Jiří Vancl se o nás hezky staral.

Pepa Brádler

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4.tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Na OÚ se mi líbily kanceláře. Obecní úřad byl hezký, byl hezky barevný. Nejvíc se mi líbila Zasedací síň, protože byla prosklená. Bylo tam všude pěkně uklizeno.
Já bych to zhodnotila, že pan Ing.Jiří Vancl byl moc hodný.

Kačka Žižková

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4.tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Na OÚ se mi líbilo, jak pan starosta povídal o obci. Dále se mi líbilo, že jsme hráli hry, procházeli kancelářemi a pan (bývalý) starosta nám dokonce ukázal i kabelovku. Ale jinak už to bylo všechno super.
Návštěva se mi moc líbila, protože jsme tam byli všichni spolu. Jo a ještě na konci se paní učitelka Husarová zeptala, kdo by chtěl být starostou a přihlásila se: Emma, Tadeáš a Markéta.

Adriana Rechlin

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Když jsme byli na obecním úřadě, tak se mi nejvíce líbilo, když jsme byli v kancelářích. Protože jsme zjistili, kde koho na obecním úřadě najdeme.
Na obecním úřadě se mi moc líbilo. Doufám, že tam ještě někdy půjdeme.

Kamila Hůlková

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Líbily se mi kanceláře a skvělý výhled na vesnici Lánov. A dále obraz Lánova vyřezaný do dřeva.
Obecní úřad byl celkově skvělý, ale moc jsem toho nestihl, protože jsem musel dříve odejít.
Honza Havlíček

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Na úřadě se mi líbila tabule, na které byl Lánov. Také se mi líbilo, že byl pan starosta ochotný všechno říct.
Moc se mi to líbilo, protože tam měli uklizeno.

David Halaška

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Líbilo se mi, jak nám bývalý starosta Ing. Jiří Vancl vyprávěl o tom, co obnáší být starostou. Líbilo se mi, že na nás byl milý. Líbilo se mi, že Ing. Jiří Vancl udělal všechno pro to, aby naše obec Lánov měla vše potřebné.
Nelíbilo se mi, že mu furt někdo volal.

Šárka Šedivá

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Líbilo se mi, jak to mají na OÚ udělané. Je to útulné a nemají tam bordel. Pan starosta Jiří Vancl je příjemný člověk.
Moc se mi to líbilo.
Emma Stražická

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Líbilo se mi, že pan starosta nám ukázal kanceláře. Líbilo se mi, že pan starosta nám říkal o kuchyňce. Líbilo se mi, že pan starosta nám ukázal, kde pracoval.
Na návštěvě se mi líbilo, že jsme šli do kanceláře a že nás pan starosta posadil do zasedací místnosti.

Renda Štajner

Dne 29. ledna 2018 byli žáci 4. tříd na návštěvě Obecního úřadu v Lánově.
Na obecním úřadě se mi líbilo povídání a návštěva kanceláří.
Návštěva se mi líbila.

Míša Jebavý