Nová školní jídelna

29. 11. 2017, 21:32

Již druhý týden se stravujeme v nové školní jídelně, jejíž slavnostní otevření bylo velkolepé. Dne 16. 11. proběhlo přestřihnutí pásky a tím byla jídelna oficiálně otevřena nedočkavým strávníkům. Celé akce se zúčastnilo mnoho lidí z Obecního úřadu v Lánově, z naší Základní školy i mnoho rodičů i obyvatel Lánova, kteří měli možnost celé slávě přihlížet. Rodiče se zároveň měli možnost zúčastnit tvoření se svými dětmi v jejich třídách s jejich třídními učitelkami.

My strávníci jsme moc spokojeni, nemusíme docházet mimo budovu, což pro nás znamená, že se nemusíme oblékat, učitelé nemusí převádět děti přes rušnou silnici, ale v bačkůrkách všichni přejdeme jen spojovací chodbou do jídelny, kde si každý strávník vezme tác, na který si nejprve připraví příbor a skleničku a od našich milých kuchařek dostane polévku i hlavní chod, dále si může vzít i salát či něco sladkého. Všem se nám v nové jídelně moc líbí, jsme s jejím pohodlím náramně spokojeni.

Nina Javorová