Recitační a pěvecká soutěž

15. 3. 2018, 15:59

Pěvecká a recitační soutěž

Dne 7. března proběhla v naší škole soutěž v recitaci a zpěvu. Tímto Vám přinášíme zprávy a informace z celého soutěžení.  Porota posuzující naše nadějné zpěváky se sešla ve složení: paní učitelka Eva Hájková, paní učitelka Barbora Tichá a paní učitelka Dana Jakubcová. Porota přísným, ale spravedlivým i chápavým uchem hodnotila u soutěžících zejména intonaci, rytmus, hlasitost, výslovnost i frázování jejich projevu. Porota posuzující naše skvělé recitátory se sešla ve složení: paní učitelka Stanislava Kalenská, paní učitelka Jana Reilová a paní učitelka Lenka Husarová. Obou částí, recitační i pěvecké, se zúčastnili žáci a žákyně, zpěváci a zpěvačky, recitátoři i recitátorky od první do šesté třídy. Všichni soutěžící své výkony zvládli úžasně i přes ohromnou trému, která byla patrná. Vážíme si účasti všech odvážlivců a těšíme se na příští rok.

Výsledková listina pěvecké soutěže:

Kategorie 1 – 1. třídy

1. místo: Anitka Seidlová
  2. místo: Jaromír Materna

Kategorie 2 – 2. třídy a 3. třída

1. místo: Káteryna Juryk (s písní Telefonní příhoda)
  2. místo: Anežka Holubcová (s písní Červená, modrá fiala), Natálka Votočková (s písní Vyletěla holubička)
  3. místo: Terezka Mašková (s písní Pod naším okýnkem)

Kategorie 3 – 4. třídy, 5. třída a 6. třídy

1. místo: Anežka Astrová (s písní Ptáčata)
  2. místo: Stella Vondrášková
  3. místo: Adriana Rechlin