Třídní výlet 8. B aneb do korun stromů

24. 6. 2021, 18:42

Třídní výlet 8. B aneb do korun stromů

Dne 24. 6. jsme s žáky vyrazili na školní výlet. Byli jsme moc a moc rádi, že se můžeme po tak dlouhém odloučení na distanční výuce užívat navzájem. Nejen dětem, ale i nám učitelům společný čas, nejen při výuce, chyběl.

Ráno jsme autobusem dojeli do Janských Lázní, kde jsme navštívili Stezku korunami stromů. Pro některé z nás to byla první návštěva, a tak jsme byli obzvláště unešeni nádhernou přírodou a překrásnými výhledy všude kolem. Po náročné prohlídce jsme si, jak děti říkaly, trochu „zašopovali“ v místním obchůdku a hurá na oběd, někdo si dopřál řízek v místní restauraci, jiní si dopřávali z vlastních zásob od maminek.

Po obědě jsme vyšli zpět domů do Lánova. Ano, pěšky. Nejsme žádné bábovky. Cesta to byla klikatá, hodně do kopce a zase dolů, ale nám to nevadilo. Za velmi pěkného počasí jsme se opět kochali krásami přírody. Šli jsme přes Zrcadlovky, Černý Důl přímo do Lánova.

Myslím, že i za děti mohu napsat, že se nám výlet velmi líbil. Všichni se chovali vzorně (doufám, že i paní učitelky), a tak všem zdatným turistům z 8. B patří velká pochvala.

Fotodokumentace ve fotogalerii.

Nina Javorová, Olga Čermáková a žáci 8. B