- Kontakty
- O škole
- Fotogalerie
- Organizace školního roku
- Aktuality
- Projekty
- Dokumenty
- Úřední deska
- Pronájem školních prostor
Výlet 4.A a 4.B do Všestar a Miletína
21. 5. 2026
Dne 12. 5. se žáci tříd 4.A a 4.B vydali na školní výlet do Archeoparku ve Všestarech a Miletína.
Ve Všestarech jsme absolvovali zajímavý program s názvem „Co vidíme, všechno sníme“, který byl zaměřen na jídelníček našich předků. Děti se dozvěděly mnoho zajímavostí o tom, co lidé jedli v minulosti a jak si potraviny připravovali. Program byl poutavý a žáci si mohli některé věci také vyzkoušet.
Následně jsme se přesunuli do Miletína, kde jsme si na náměstí připomněli několik informací o významném českém spisovateli Karlu Jaromíru Erbenovi.
Závěr výletu patřil návštěvě výrobny miletínských trubiček. Děti si vyslechly historii této známé pochoutky a poté si každý mohl svou vlastní trubičku vyrobit. Výlet jsme si všichni moc užili a odvezli jsme si spoustu nových zážitků i sladkou odměnu.

