Výlet 4.A a 4.B do Všestar a Miletína

tisknout

21. 5. 2026

   Dne 12. 5. se žáci tříd 4.A a 4.B vydali na školní výlet do Archeoparku ve Všestarech a Miletína.

   Ve Všestarech jsme absolvovali zajímavý program s názvem „Co vidíme, všechno sníme“, který byl zaměřen na jídelníček našich předků. Děti se dozvěděly mnoho zajímavostí o tom, co lidé jedli v minulosti a jak si potraviny připravovali. Program byl poutavý a žáci si mohli některé věci také vyzkoušet.

   Následně jsme se přesunuli do Miletína, kde jsme si na náměstí připomněli několik informací o významném českém spisovateli Karlu Jaromíru Erbenovi.

   Závěr výletu patřil návštěvě výrobny miletínských trubiček. Děti si vyslechly historii této známé pochoutky a poté si každý mohl svou vlastní trubičku vyrobit. Výlet jsme si všichni moc užili a odvezli jsme si spoustu nových zážitků i sladkou odměnu.

Simona Grégrová

Hodiny

  • 7:30 První zvonění, žáci vcházejí do budovy

  • 7:45 Zvonění, příprava na vyučování

  • 7:50-8:35 1. hodina

  • 8:35-8:40 přestávka

  • 8:40-9:25 2. hodina

  • 9:25-9:45 velká přestávka

  • 9:45-10:30 3. hodina

  • 10:30-10:40 přestávka

  • 10:40-11:25 4. hodina

  • 11:25-11:35 přestávka

  • 11:35-12:20 5. hodina

  • 12:20-12:30 přestávka

  • 12:30-13:15 6. hodina

  • 13:15-13:20 přestávka

  • 13:20-14:05 7. hodina

  • 14:05-14:10 přestávka

  • 14:10-14:55 8. hodina

ISIC Školák

  • Žákovský průkaz ISIC Školák

Partner školy