Zawody w sportach zimowych – biathlon

19. 3. 2018, 20:01

Zawody w sportach zimowych – biathlon

V rámci projektu Poznejme se navzájem jsme se v pondělí 19.3. zúčastnili biatlonových závodů v polských Jakuszycích.  Silný mráz a vítr nám připravil krušné chvilky, ale naše žáky to nezlomilo. V závodě si vedli velmi úspěšně. Celkem získali v jednotlivých kategoriích čtyři první místa (K.Hůlková, O.Čermák, A.Losenická , M.Hudrlíková), tři druhá (B. Najbrtová, O.Jákl, A.Štefanová) a dvě třetí (M.Sýs, R.Nedomová). Ani ostatní závodníci se v mezinárodní konkurenci neztratili a získali pěkná umístění do první desítky.  Všem dětem gratulujeme k úspěšné reprezentaci školy ve velmi náročných podmínkách, děkujeme obětavým tatínkům – panu Jáklovi a Najbrtovi, kteří nám pomohli s organizací během celého dne. Více ve fotogalerii.

O.Čermáková, J.Krulišová