Jak šel čas v Lánováku od září do prosince

21. 12. 2023

Po prázdninách jsme zahájili nový školní rok a děti se s radostí vrátily do klubu Lánovák. Do naší veselé společnosti se připojily nové tváře a společně jsme začali budovat skvělou partu. Naše setkání nebyla omezena pouze na klubovnu, ale také na naši zahradu, kde jsme si užili spoustu her, aktivit a zábavy. Děti se vyřádily hlavně v lesíku, kde si stavěly domečky z kamínků, klacíků a různých přírodnin.

S nástupem podzimu nám příroda nabídla nezapomenutelnou podívanou, kdy stromy a keře začaly měnit barvy. V říjnu jsme se věnovali vydlabávání dýní a výrobě strašidélek, která nám následně svítila. K tomu jsme připravili i skvělou Halloween party, kde jsme si užili legraci a lahodné dobroty od našich úžasných rodičů.

Překvapivě nám listopad přinesl mnoho sněhu, což nám umožnilo stavět sněhuláky, bobovat a užívat si zimních radovánek.

V prosinci jsme se aktivně zapojili do příprav vánočního jarmarku, věnovali se tvorbě originálních výrobků a se svými dobrovolnicemi jsme stáli za stánkem, kde jsme své výtvory nabízeli k prodeji. S příchodem prosince jsme se také rozloučili s našimi dobrovolnicemi, poděkovali jim za jejich čas a spolupráci v klubu.

Teď se všichni těšíme na nadcházející vánoční prázdniny.

Přejeme vám všem krásné, šťastné a pokojné Vánoce a šťastný nový rok 2024!

Jana Vališková

Provoz Lánovák

• 6.30-7.50 Ranní Lánovák

• 12.20-17.00 Odpolední Lánovák

• Upozornění: V pátek je odpolední klub pouze do 15.00 hod.

• EDDA: edukace didaktika dialog alternativa
  • Místní akční skupina Krkonoše, z. s.