Kroužky 2020-2021

Název Třída Den Čas Vedoucí Cena / 1. pololetí max.počet dětí / pozámka
Sportovní hry 6.–9. čt 15.15‑16.15 Čermáková 250 Kč 20
Míčové hry 2.–6. po 15.15‑16.30 Krulišová, Erben, Tringela 250 Kč -
Volejbal 5.–9. čt 16.15‑17.30 Krulišová, Tringela 250 Kč -
Florbal 3.–5. út 14.15‑15.15 Spurný 250 Kč 16
Florbal II. 6.–9. út 15.15‑16.15 Spurný 250 Kč 16
Gymnastika, jóga, balet 2.–4. st 14.10‑15.00 Kučerová 250 Kč 12
Petanque 3.–5. st 14.00‑15.00 Malínská, Tunklová 250 Kč 8
Atletika 1.–5. st, pá 16.15‑17.30 Blažejová, Tošovská, Mertlíková 300 Kč -
Kruhový trénink, kondiční příprava 6.–9. st 15.15‑16.15 Korbelář 250 Kč -
Keramika I. 1.–2. st 12.30‑13.30 Martinů 350 Kč 10
Keramika II. 3.–4. st 14.00‑15.00 Martinů 350 Kč 10
Keramika III. 5.–9. čt 15.00‑16.30 Martinů 350 Kč 10
Výtvarný kroužek 2.–3. 13.30‑14.30 Ježková, Beranová 250 Kč 10
Výtvarný kroužek 5.–9. čt 13.00‑14.00 Hájková 250 Kč 12
Ruční práce 3.–5. po 13.00‑14.00 Buiglová, Havlíčková 250 Kč 10
Informatika 3.–4. út 13.45‑14.45 Lukešová 250 Kč 10
Chemíček 4.–6. čt 14.00‑16.00 Ryndová 250 Kč 10
Chemíčák 7.–9. 14.00‑16.00 Ryndová 250 Kč 10
S veselou flétničkou 1.–5. po 13.00‑14.00 Matyášová 250 Kč 6 / pro úplné začátečníky
Pojď si hrát 3.–5. út 14.00‑15.00 Jak, Reilová 250 Kč 10
BOOM WHAC KERS 3.–9. čt 13.45‑14.45 Lorencová 250 Kč 15
Klub nadaných dětí Lánovák - - - Spurný, Matyášová, Boháčová, Reilová - výběr žáků
Klavír - - - Lorencová 100 Kč/ hod dle dohody

Přihlášky se vyzvedávají a odevzdávají u vedoucích kroužků do 24. 9. 2021.

Hodiny

  • 7:30 První zvonění, žáci vcházejí do budovy

  • 7:45 Zvonění, příprava na vyučování

  • 7:50-8:35 1. hodina

  • 8:35-8:45 přestávka

  • 8:45-9:30 2. hodina

  • 9:30-9:45 velká přestávka

  • 9:45-10:30 3. hodina

  • 10:30-10:40 přestávka

  • 10:40-11:25 4. hodina

  • 11:25-11:35 přestávka

  • 11:35-12:20 5. hodina

  • 12:20-12:30 přestávka

  • 12:30-13:15 6. hodina

  • 13:15-13:20 přestávka

  • 13:20-14:05 7. hodina

  • 14:05-14:10 přestávka

  • 14:10-14:55 8. hodina