Kroužky

Název Třída Den Čas Vedoucí Cena / 1. pololetí Poznámka
Barevný volejbal 5.–9. Út 15.15–17.30 Krulišová, Kruliš, Tringela 250 Kč  
Míčové hry 1.–6. Po 15.00–16.00 Krulišová, Erben, Tringela 250 Kč  
Volejbal 5.–9. 16.00–17.30 Krulišová, Tringela 250 Kč  
Florbal 3.–5. Út 14.15–15.15 Spurný 250 Kč 16
Florbal II. 6.–9. St 14.15–15.15 Spurný 250 Kč 16
Keramika I. 1.–2. Po 14.00–15.00 Martinů 350 Kč 10
Keramika II. 3.–5. Út 14.00–15.00 Martinů 350 Kč 10
Keramika III. 6.–9. Út 15.30–16.30 Martinů 350 Kč 10
Diabolo 4.–9. St 14.10–15.10 Šafránek 250 Kč 10
Flétnička 1.st Út 13.45–14.45 Šimůnek 250 Kč 8
Informatika 3.–4. Po 13.00–14.00 Křelinová 250 Kč 10
Přírodovědný kroužek 1.–9. 14.00–16.00 Ryndová, Husarová 250 Kč 15
Zpíváme a hrajeme si 5.–9. St 15.00–16.00 Lorencová 100 Kč min. 6
Čtenářský kroužek 3.–5. Čt 14.30–15.30 Jakubcová 100 Kč 1× za 14 dní
Němčina pro radost 5.–9. Út 15.45–16.15 Brejšová 250 Kč 10
Angličtina pro pokročilé 9. Po 14.05–15.05 Rudišová 250 Kč  
Trocha historie nikoho... 2.stupeň Podle zájmu Krulišová 100 Kč pro žáky se zájmem o historii
Klub nadaných dětí Lánovák       Skalková, Spurný, Matěnová   pro nadané žáky
Klavír       Lorencová cena dle počtu hodin po dohodě
Výtvarný kroužek 1.–2. 12.30–13.15 Ježková, Beranová 250 Kč 10
Gymnastika, jóga, balet 1.–4. Čt 14.15–15.15 Kučerová 250 Kč 12
Ruční práce 3.–5. Po 13.00–14.00 Buiglová, Havlíčková 250 Kč 10
Šití na stroji a textilní tvoření 5.–9. termín po dohodě   Plecháčová   7

Přihlášky se vyzvedávají a odevzdávají u vedoucích kroužků do 27. 9. 2020.

Kalendář

Kalendář je prázdný, žádná akce v dohlednu.

Hodiny

  • 7:30 První zvonění, žáci vcházejí do budovy

  • 7:45 Zvonění, příprava na vyučování

  • 7:50-8:35 1. hodina

  • 8:35-8:45 přestávka

  • 8:45-9:30 2. hodina

  • 9:30-9:45 velká přestávka

  • 9:45-10:30 3. hodina

  • 10:30-10:40 přestávka

  • 10:40-11:25 4. hodina

  • 11:25-11:35 přestávka

  • 11:35-12:20 5. hodina

  • 12:20-12:30 přestávka

  • 12:30-13:15 6. hodina

  • 13:15-13:20 přestávka

  • 13:20-14:05 7. hodina

  • 14:05-14:10 přestávka

  • 14:10-14:55 8. hodina