Jarní příměstský tábor - více než jen hry a zábava

20. 3. 2024

Jarní prázdniny jsou vždycky skvělou příležitostí k tomu, aby se děti sešly, poznaly se a strávily společně nezapomenutelný čas. A to právě udělala parta nadšených školáků našeho klubu a školní družiny, když se vydala na příměstský tábor plný zábavy, her a nových zážitků.

V průběhu tábora jsme si užili spoustu skvělých her a legrace. Každý den jsme měli program plný soutěží, sportovních aktivit a tvoření. Atmosféra byla naplněna smíchem a radostí, a to je přesně to, co dělá každý tábor nezapomenutelným.

Jedním z vrcholů našeho tábora byla návštěva TJ Spartak Vrchlabí, kde jsme si užili skvělý den na kuželně. Bylo úžasné vidět, jak se děti zapojují a snaží se překonat své osobní rekordy. Atmosféra soutěžení byla naplněna radostí ze vzájemného povzbuzování a podpory.

Dalším nezapomenutelným zážitkem byla návštěva lektorky Lucie Plecháčové, která vedla výtvarně tvořivý kroužek. Děti se s nadšením pustily do různých tvůrčích úkolů a vytvořily úžasné umělecké díla. Lucie si s dětmi vyrobila razítka, která nakonec použily k ozdobení vlastních tašek. Tato aktivita přinesla do tábora další rozměr kreativity a osobního vyjádření.

Celkově lze říct, že tento příměstský tábor byl úspěšným setkáním skvělé party. Děti si užily nejen zábavu a hry, ale také se naučily spoustu nových věcí a navázaly nová přátelství. Těšíme se na další takové akce, které nám přinesou ještě více nezapomenutelných zážitků..

Provoz Lánovák

• 6.30-7.50 Ranní Lánovák

• 12.20-17.00 Odpolední Lánovák

• Upozornění: V pátek je odpolední klub pouze do 15.00 hod.

• EDDA: edukace didaktika dialog alternativa
  • Místní akční skupina Krkonoše, z. s.