SOVY v knihovně

15. 3. 2023

BŘEZEN, za kamna vlezem.
Abychom se za těmi kamny nenudili, nejlepším společníkem do předjarních plískanic je hezká knížka.
A víte proč?
Protože měsíc BŘEZEN byl, je a bude měsícem knihy, měsícem čtenářů.

S našimi předškoláky jsme navštívili Městskou knihovnu ve Vrchlabí. Kde nás přivítala milá knihovnice paní Soňa Kubcová, která dětem ujasnila daná pravidla při zapůjčení knih a připomněla jak správně zacházet s knihou. Děti pochopily rozdíl mezi pojmy knihovna a knihkupectví.

Zůstal nám i dostatek času na prohlédnutí celého dětského oddělení, kde děti objevily spoustu zajímavých knih. Část z nich jsme si společně prohlédli a pro další se mohou vrátit spolu s rodiči a vypůjčit si je domů. Stačí si jen vytvořit registraci na jméno dítěte a zaplatit roční poplatek v městské knihovně.

Cestu zpět do MŠ jsme si zpříjemnili  turistickou procházkou. Společně jsme si užili hezké dopoledne!

Poláková Rozálie

Provoz Budova B