Vánoční Zoo SOVY

6. 12. 2022

Všichni byli moc rádi, že jsme si mohli oslavit druhou adventní neděli naším výletem do ZOO Dvůr Králové.

V 8:00 hodin jsme společně naskákali do autobusu a vydali se na cestu. Všem nám velice vyhládlo, a tak jsme se nasvačili v pavilonu OPIC. Naše výprava mohla začít a my se vydali huráá za zvířátky. V polovině cesty děti přepadla chuť na něco dobrého a tak mohly vybalit zásoby z domu. Pokračovali jsme dál směrem prohlídky. Co jsme všechno viděli za zvířátka a jaké malé ptačí miminko se narodilo? Zeptejte se dětí, ony Vám to jistě s chutí poví. Vyrazili jsme zpět směr školka, kde nás již ve školní jídelně čekaly paní kuchařky s výborným obědem. Moc jsme si to společně náramně užili a odnášíme si spoustu krásných zážitků, nových poznatků a vědomostí.

Poláková Rozálie

Provoz Budova B