Příměstský tábor - jarní prázdniny

9. 3. 2022

Jarní příměstský tábor

Během jarních prázdnin jsme pro děti z naší školy připravili příměstský tábor, který byl třídenní.

První den dopoledne jsme zavítali do SVÍČKÁRNY RODAS v Lánově, kde si děti dle své fantazie ozdobily svíčky, vyrobily jarní zápichy a obrázkové voskovky. Druhý den jsme se těšili na tvoření v keramické dílně pod vedením paní Martinů. Pro některé děti byla práce s keramickou hlínou “premiéra”, ale ve výsledku všechny výrobky byly krásné a jedinečné. Třetí den jsme navštívili KUŽELKÁRNU SPARTAK ve Vrchlabí, kde si děti vyzkoušely své sportovní dovednosti. Někteří taktéž měli díky táboru první zkušenost s hraním kuželek, ale po pár hodech koulí si děti našly svůj styl. A musíme uznat, že se jim dařilo! Jinak všechna odpoledne, která byla slunečná, jsme trávili venku, hráli hry, soutěžili jsme, děti měly možnost se věnovat pohybovým aktivitám . . . . . a poslední den odpoledne byla v programu i krátká turistika - šli jsme z Vrchlabí do Lánova pěšky se zastávkou na palačinky a horké maliny, abychom děti odměnili za jejich veškeré sportovní výkony a úsilí. Takzvaně SLADKÁ TEČKA NA ZÁVĚR!

( Mrkněte na naše fotky ve fotogalerii, jak jsme si všichni společně tábor báječně užili!!)

Váš Lánovák

Provoz družina

• 6.30-7.30 Ranní družina

• 11.25-16.00 Odpolední družina

• Upozornění: V pátek je odpolední družina pouze do 16.00 hod.