Trapas

22. 4. 2018, 14:47

Dne 19. dubna navštívili žáci a žákyně celého druhého stupně naší školy Kulturní dům Střelnice Vrchlabí, aby zhlédli komediální představení pro školy Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej. Tématem celého představení jsou pravidla slušného chování a etikety. Vtipnou a zábavnou formou nás Míša Dolinová a Ladislav Ondřej provedli možnými i nemožnými trapasy, pokud nedodržíme právě zmíněná pravidla. Ladislav Ondřej představuje obyčejného kluka, který se v pravidlech slušnosti ztrácí, ale má štěstí, že potká právě Míšu Dolinovou, která mu vysvětlí, jak se chovat v autě, v kině, na rautu a jak se seznámit s dívkou.

Celé představení se všem žákům velmi líbilo a podle jejich reakcí pochopili, že znalost světa etikety je svět pro každého i pro dospívajícího člověka. My dospělí jim v tom můžeme každodenně pomáhat svým příkladným chováním.

Nina Javorová