Lyžařský výcvik 2016, 2. část

6. 3. 2016

Lyžařský výcvik 2016

V neděli 14. 2. jsme přijeli do Rudolfova údolí k závoře , kde se naložili veškeré věci včetně lyží a běžek. Na Hanapetrovu chalupu jsme došli pěšky. Trvalo to cca 1h. Když jsme tam došli, vyndávali věci z aut a začeli si vybalovat. My holky jsme měli pokoj číslo 10. Byl jsem nepočetnější pokoj, nejzlobivější a taky jsme měli největší bordel. Docela divný, když jsme byly samé holky… V neděli večer, po večeři jsme byli na pokojích. Hned první den nám holkám zabavili mobily. Vůbec jsme nechápali proč. Možná proto že jsme byly u kluků a dělali docela ruch…V pondělí ráno jsme všichni šli po snídani na lyže do Dolního Dvora. Na lyžích jsem nestála 5 let. Myslela jsem, že si to budu pamatovat ale tak ne. Náraz do plotu? Muselo to být fakt vtipný, protože i když to byla velká řacha, tak sem tam umírala smíchy. Akorát škoda že se mi nerozsvítilo ….
Když jsme se vrátili na chalupu, tak jsme se dali oběd a měli jsme polední klid. Překvapivě jsme zas dělali ruch a nepořádek.Odpoledne jsme šli zas na lyže. Když jsme se vrátili, dali jsme si večeři a potom jsme hráli hry.

V úterý – není podstatný. Prostě lyže a běžky. Ve středu ráno jsme byli na běžkách, to bylo fajn. Akorát mi Hanka narvala do mojí pusinky jehličí. Děkuju moc Hanko… Výživná strava. Odpoledne jsme měli psí spřežení… Já byla páníček a moji úžasní pejsci Martin a Nikča. No úžasní.Schození do potoka nebylo moc fajn. Díky i tobě Marťas.Ve čtvrtek ráno jsme šli na lyže tentokrát do Strážného. Na první pohled to vypadalo, že to je fakt prudký a já měla z toho nervy. Ale Baruška mě tam uklidňovala, takže nervy slábli až zmizeli. Odpoledne jsme šli zase na běžky. To byl jen takový malý okruh, takže pohoda. A večer… VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ – úplně dokonalá věc. V pátek jsme jeli domů… Ráno jsme šli ještě na běžky. Áchjo..
Domů jsem se docela těšila. Ale když jsem byla doma, tak sem zas chtěla zpátky, protože doma byla fakt nuda. Ale zas je doma lepší internet. Abych to shrnula – lyžák byl fakt supr… dozvěděli jsme se nové věci..Např. že vlci snášejí vejce – Sára Bérrová nebo virus Zirkur místo Zika – Bára Stránská anebo že jsou v zimě komáři – Adéla Štefanová.Ráda bych si to zopakovala. A divím se, že to tam s námi paní uč. Čermáková a paní uč. Krulišová vydrželi. Respekt.

Jooo! A zapomněla jsem zmínit, že jsme byli na 3 skupiny – Nádherky,Rychlá rota a MišMaš .. Já byla nádherka.

Vanessa Vondrová, 7.tř.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK

14.2 2016 jsme celá třída odjeli na lyžařský výcvik. V neděli jsme přijeli do Rudolfova údolí a čekali na celou třídu. Když všichni přijeli tak jsme všichni naložili lyže, a šli jsme pěšky na Hanapetr. Když jsme přišli na horu, vyndali jsme si lyže a rozdělili násdo pokojů. Když jsme si vybalili věci, tak jsme šli všichni do společenské místnosti na večeři. Naše první jídlo byly špagety, byly moc dobré. Ránojsme vstávali v půl osmé, do osmi jsme se oblékli a šli na snídani. Po snídani jsme se převlékli do lyžařského a šli jsme na lyže do Dolního Dvora. Tam nás paní učitelky rozdělily do třech týmu. A pak jsme mohli jezdit sami na sjezdovce. Pak jsme, všichni jeli na oběd, měli, jsme svíčkovou byla moc dobrá. Po obědě jsme šli do společenské místnosti a hrály jsme různé hry například plácanou… Ve středu jsme šli všichni ven a hráli jsme takovou hru, že jsme si vzali boby a v týmech jsme jezdili závody. V pátek ve 13:00 hod. jsme jeli domů, zabalili jsme si věci a všichni jsme šli dolu k závoře tam na nás čekali rodiče, takže jsme se rozloučili a jeli jsme domů.

Barbora Stránská